Про українські традиції - іноземцям

8 лютого учні 8-А, 8-Б класів взяли участь у відео конференції  за міжнародною програмою «Generation Global». Цього разу учні розповіли своїм одноліткам з Індії та землякам з м.Шостка  про особливості святкування національних  свят в Україні.

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. Здавніхчасів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях,

святах, обрядах, фольклорі, то ж діти охоче розповіли про традиції, які йдуть з минулого і є актуальними сьогодні,  і  важливість святв житті людей різних  країн. Говорили, здебільшого, про такі свята як: Різдво, Обжинки, Миколая. Кожен учень мав змогу поділитись традиціями святкувань цих свят у своїй родині. Кульмінацією відео конференції стали колядки і щедрівки, яких учні - українці заспівали для іноземних співбесідників. Це було неймовірно!

В кінці розмови діти подякували фесилітатору за чудову нагоду не тільки поділитись традиціями й особливостями українських  свят, а  й поговорити англійською мовою й донести краплинку Українських обрядів в далеку Індію.