ІІ сесія Молодіжного парламенту м. Олександрії

02 лютого 2017 року в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала відбулася ІІ сесія Молодіжного парламенту м. Олександрії.

З початком сесії привітав молодих депутатів керівник міського осередку Єгор Ющик, а після цього для учасників провели комунікативний тренінг, спрямований на формування впевненості в собі. Практичним психологом були запропоновані позиційні ігри-комунікації «Апельсин»,

«Приміряй роль», «День народження» та «Подаруй букет».

Крім цього, на сесію завітала і представник міжнародного екологічного руху «Let’s do it, Ukraine» в Кіровоградській області Євгенія Ткаченко, яка обговорила з депутатами мету роботи руху та способи його популяризації серед молоді. 

Під час роботи в комісіях учасникам сесії запропонували відзначити День безпечного Інтернету.

Важливим досягненням також стала розробка проекту «Дитячий кінозал у Центрі дитячої та юнацької творчості», метою якого є створення умов доступу учнів до творів національного та світового кіномистецтва, перегляд та обговорення актуальних історичних, науково-пізнавальних фільмів.

Співпрацюючи з міським Молодіжним парламентом, з 08.02.2017 року до 17.02.2017 року, в нашому закладі проводиться загальношкільна акція «Допоможи притулку «Друг»,організаторами якої є депутати Молодіжного парламенту – учні 7-А класу Сидоренко І. та Карабило Д.