ІІ (обласний) етап захисту науково дослідних робіт слухачів МАН 

15 лютого в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради відбувся ІІ (обласний) етап захисту науково дослідних робіт слухачів МАН секції «іспанська мова». В захисті прийняло участь 8 учасників з різних навчальних закладів. За результатами заочного оцінювання, контрольних робіт та самого захисту місця розподілилися наступним чином:

 

І місце – Грабовська Анна з роботою на тему: "Лексика на позначення одягу та особливості її перекладу українською мовою (на матеріалі сайтів корпорації INDITEX)"

ІІ місце – Линник Юліанна з роботою на тему: "ЗАПОЗИЧЕННЯ В СУЧАСНІЙ ІСПАНСЬКІЙ МОВІ ТА ЇХ ДЖЕРЕЛА (на матеріалі лексики сфери моди)"

ІІ місце – Маляр Дар’я з роботою на тему:  "Cленгові лексичні одиниці на позначення осіб за рисами характеру"

ІІІ місце – Соловйова Софія з роботою на тему: "Іспанські фразеологізми з компонентом-зоонімом: лінгвокультурологічний аспект"

Бондаренко Катерина Леонідівна,кандидат філол. наук, доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яка є науковим керівником та членом журі, привітала всіх учасників захисту та була приємно вражена рівнем підготовки учнів. Також Катерина Леонідівна дала деякі поради та настанови на майбутнє дітям. Взагалі, на Катерину Леонідівну справило дуже приємне враження знайомство з директором закладу Малишевою Тетяною Анатолівною та з деякими вчителями. Катерині Леонідівні дуже сподобалася школа, і вона зізналася, що завжди мріяла побачити, де зростають та навчаються маленькі академіки. Всі були раді зустрічі та вже мріють про наступну. Робота продовжується, так як Грабовська Анна буде представляти область на ІІІ (національному) етапі захисту науково дослідних робіт  учасників МАН. Побажаємо їй успіху!!!