День математики та інформатики 

Як казав Блез Паскаль:«Предмет математики настільки серйозний, що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим».

21 лютого під час Декади наук відбулося свято Математики та інформатики. Цей день відкрив ще одну з цікавих сторінок  цієї величної та цікавої науки. Він був днем інтелекту, мрій, думок, змагань.

Діти будуть ще довго згадувати незвичайні уроки, які провели вчителі

закладу Гончаренко І.О., Будило Н.В., Смагіна В.О., Дубовська В.М.. Діти з захопленням та з завзяттям розв'язували логічні задачі, проходили марафони, з великим задоволенням розгадували ребуси, змагалися в командах, кожен прагнув перемоги для своєї команди.  Уроки пройшли на високому рівні, організовано, весело, створено ситуацію успіху для кожної дитини.

 

Надзвичайно цікавими та пізнавальними для учнів 7-8 класів був позакласний захід, проведений у формі Квесту Плотніковою Н.О. У Квесті найцікавішим був сам процес. Адже діти не лише оволодівали математичними знаннями, а й працювали в командах, вчилися домовлятися і мислити логічно. Цікавість не покидала учнів до останньої хвилини.

Вітаємо переможців конкурсів! 

Канигіна Є., Троян О., ІгнатенкоЄ., КухтицькуК., Міхно М.– учні 5-Б класу;

команду  «Розумники»6-Б класу;

команду «Віруси» 5- А класу;

команду «Драйв» 7- А класу.

Проведення Декади наук стає доброю традицією у нашому закладі. Вона викликає в учнів підвищену зацікавленість, активність,творчість, бажання проявити себе.

Фотографии