Розвиток комунікативних навичок та критичного мислення учнів на уроках іноземних мов 

Під такою назвою 24 лютого 2017 року на базі НВК ”ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа” Олександрійської міської ради Кіровоградської області був проведений міський семінар-практикум вчителів англійської мови.

Семінар відбувався в День Іноземних мов, який проходив у закладі. При вході учасників семінару зустрічали діти в національних костюмах

Іспанії, Німеччини та Великої Британії – країн, мови яких вивчаються у закладі. Діти виконували пісні та вітали учасників семінару трьома мовами. До нас завітали 14 вчителів англійської мови, серед яких були як молоді, так і досвідчені спеціалісти, що підтверджує актуальність обраних тем семінару. Семінар розпочався з вітального слова директора закладу Малишевої Т.А. та презентації закладу, яку провів заступник директора Трищук М.В. Теми виступів та майстер-класів були наступними: Громова С.А. «Шляхи покращення комунікативних навичок учнів засобами інтерактивного спілкування», Харченко Т.Г. «Розвиток критичного та креативного мислення учнів на уроках іноземних мов» та Міщенко О.В. «Хмарні технології при викладанні іноземних мов».

Голова міського методоб’єднання вчителів іноземних мов Кузьменок О.М. познайомила учасників семінару з програмою Generation Global за підтримки Тоні Блера та розповіла про роботу вчителів закладу у цій програмі.

Вчитель англійської мови Міщенко О.В. разом з вчителем іспанської мови Балубою О.А. підготували білінгвальний позакласний захід на тему ”Сторінками улюблених творів”, де учасники семінару мали змогу насолодитися уривками з улюблених творів, а саме – В.Шекспіра, О.Уайльда, Р.Кіплінга, Сервантеса, Лопе де Вега.

Спілкуючись виключно англійською мовою учасники семінару познайомилися з основними методами, формами та прийомами роботи з формування комунікативних навичок та критичного мислення учнів на уроках іноземних мов.

Відеоматеріали 1

Відеоматеріали 2

Фотографії