Сторінками улюблених творів

Із метою ознайомлення глядачів із творчістю відомих англомовних та іспаномовних поетів та письменників 24 лютого 2017 року в актовій залі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа», був проведений позакласний захід “Ojeando las obras preferidas... Following the pages of our favourite books...”За доброю традицією захід був двомовним, оскільки являв собою результат міжпредметного проекту англійською та іспанською мовами під керівництвом учителя англійської мови Міщенко О.В. та вчителя іспанської мови Балуби О.А.

 

Усі учасники заходу дуже хвилювалися, а це були учні 6-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 11-А класів, оскільки вистава була частиною міського семінару-практикуму вчителів англійської мови, а це означало, що до нас завітали гості з усього міста.

Ведучі розпочали захід із роздумів про те, що таке книги в їхньому житті, чому так необхідно читати, а також цитували відомих людей. Потім на сцені з’явилися головні герої «Мауглі» Кіплінга та презентували уривок із твору мовою оригіналу. Після них на сцені з’явилася Діана з твору Лопе де Вега «Собака на сіні» та прочитала уривок цього чудового твору іспанською мовою. Але на цьому романтичний настрій не закінчився, бо на сцені з’явилися Ромео і Джульєтта з однойменного твору Шекспіра. Вони не просто прочитали уривок із твору, а дуже майстерно зіграли, ніби справжні актори. Дуже ніжну пісню подарувала всім Беатриса Брігуліо, виконавши чудову композицію Nino Rota “What is a youth”. А далі були Сервантес та пригоди його безсмертних героїв Дон Кіхота і Санчо Панса, Оскар Уайльд та уривок твору “The Importance of being Earnest”. Ще діти розповіли про творчість Габріеля Гарсія Маркеса, а учениця 11-А класу Влада Савенко виконала чарівну музичну композицію, написану до фільму, знятого за мотивами твору “Amor en tiempos de cólera”.

Усі виступи супроводжувалися тематичним відеорядом та музикою. На прощання учасники побажали всім знайти свою книгу та насолоджуватися читанням щодня, бо як сказав Вольтер: «Читаючи в перший раз гарну книгу, ми відчуваємо те ж почуття, як при знайомстві з новим другом. Знову прочитати вже читану книгу — значить знову побачити старого друга.»

Щиро вдячні всім-всім, хто допоміг у підготовці заходу! Щиро вдячні учасникам та артистам, гостям та колегам за добрі слова та підтримку!