Всеукраїнська учнівська олімпіади з англійської та іспанської мов

26 березня 2017 року в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та іспанської мов. Для участі у змаганнях на Прикарпаття прибули школярі з усіх областей України та міста Києва. У заключному етапі змагатимуться 77 учнів.

До складу журі олімпіади залучені фахівці з англійської та іспанської мов – науковці провідних вищих навчальних закладів та учителі-практики з усіх куточків України.

 

Урочистості з нагоди відкриття олімпіади відбулися в актовій залі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.  

– Вітаю на Прикарпатській землі обдаровану юнь, педагогів, які з нею працюють, членів журі. Хочеться усім побажати плідної праці та приємного перебування у нашому краї, – зазначив директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Віктор Кімакович.

– Іноземна мова є тим особливим місточком, який об’єднує світ, і діти, які сьогодні присутні тут, особливі. Тож бажаю вам успіху, – звернулася до присутніх Оксана Коваленко, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, заступник голови оргкомітету олімпіади.

Привітали і побажали удачі учасникам Ігор Кондратишин, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат філологічних наук, голова журі олімпіади з англійської мови, Ігор Цимбалістий, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат філологічних наук, голова журі олімпіади з іспанської мови та Джулія Мартін, доброволець Корпусу Миру США в Україні.

Весняного настрою й наснаги до роботи юним знавцям іноземної мови додали виступи народного артиста України, професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Михайла Кривеня та художніх колективів навчальних закладів області.

31 березня, відбулося урочисте закриття ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та іспанської мов, що проходила на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради. Такі інтелектуальні змагання проводяться щорічно з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді. 

Організатори олімпіади – Міністерство освіти і науки України, департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Упродовж трьох днів 77 школярів з усіх областей України та міста Києва виконували нелегкі завдання, що вимагали міцних і глибоких знань з предмета. Після напруженої праці школярі відвідували загальноосвітні навчальні заклади Івано-Франківська, ознайомлювалися з визначними місцями обласного центру, спробували себе в майстер-класах з народних ремесел, тренінгу за участю видавництва Express Publishing.

З привітанням до присутніх у залі звернулись: заступник голови оргкомітету олімпіади, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Коваленко Оксана Ярославівна; голова журі олімпіади з іспанської мови, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат філологічних наук Цимбалістий Ігор Юліанович, голова журі олімпіади з англійської мови, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат філологічних наук Кондратишин Ігор Миронович та заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Будзак Іван Васильович.

Оксана Ярославівна зауважила, що тут зібралися найкращі вчителі, члени журі та представники Корпусу Миру США в Україні, які розділили свій час з учасниками нелегких та цікавих випробувань. Вона висловила подяку всім, хто долучився до організації та проведення інтелектуальних змагань.

Ігор Юліанович та Ігор Миронович відмітили, що всі учні гідні називатися переможцями, адже добре справилися із завданнями олімпіади, показали свою волю і зробили все можливе, щоб досягти успіху.

Далі у святковій обстановці відбувалось оголошення результатів. На сцену для вручення дипломів учасника олімпіади ІІІ, ІІ, І ступенів, пам’ятних подарунків було запрошено всіх учасників.

Завершальним акордом свята стала передача харків’янам естафети проведення ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та іспанської мов. 

Урочистого настрою додали виступи мистецьких народних та аматорських колективів.