Візит делегації з США

10 травня 2017 року до нашого закладу завітала делегація військових армії США з Каліфорнії, які приїхали в гості до місцевої військової частини № 2269.

На порозі навчального закладу військових зустрічали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сосна Л.В., директор закладу Малишева Т.А., вчителі англійської мови та учні закладу в національних костюмах України, Великої Британії, Іспанії, Росії та Німеччини – країн, мови яких вивчаються у закладі. Діти вітали учасників семінару п’ятьма мовами.

 

Знайомство з  закладом розпочалося з екскурсії коридорами закладу, яку разом з директором провела вчитель англійської мови Міщенко О.В.  Військові мали змогу побачити яким є навчальний процес в українській школі. Гості відмітили високу якість та комфорт аудиторій в яких діти отримують знання. 

Під час святкового концерту приуроченого до Дня Перемоги гості були зворушені талановитістю та артистизмом учнів закладу, особливо проникливими піснями про війну. 

Наприкінці зустрічі солдати з радістю відповіли на питання дітей. Спілкуючись виключно англійською мовою учні дізнались про службу в американській армії, життєві цінності та звичаї американців. Приємним є той факт, що гості відзначили високий рівень володіння іноземною мовою та подякували за теплий прийом.