ДЕНЬ ПЕРШИЙ

29 травня 2017 року

MEETING DAY HELLO!”

Нарешті настав цей довгоочікуваний момент, коли учні нашої школи можуть вивчати іноземні мови не лише сидячи за партами та ”нудно” гортаючи сторінки підручників, а й весело та з користю проводити свій час у мовному пришкільному таборі відпочинку з символічною назвою «FORTUNEHUNTERS». І вже традиційно темою першого дня в нашому таборі є”Meeting Day. Hello!”.

 

Отже, перший день - 29 травня був присвячений знайомству вихованців в групах та створенню «корпоративного стилю»: діти шляхом жеребкування обрали колір галстуків для своїх команд, а потім «чаклували» над створенням візитівки, назви, речівки та гасла. 

Цього року «народились» такі варіанти: 

Діти з 6-А класу підійшли до цього завдання досить креативно. Адже відтепер вони не просто учні 6-А класу, а команда «FUNNYFEET».

Вихованці з 6-Б класу вирішили, що цього року в таборі вони будуть ”соняшниками”, натякаючи таким чином на гарну погоду протягом всього періоду відпочинку!Отже, відтепер вони не просто дітки, а «SUNFLOWERS». Ну що ж, побачимо наскільки вони полюбляють сонечко! 

Третя група, вся діяльність якої буде спрямована на вивчення іспанської мови (учні 8-А класу), обрала наступну назву для своєї команди – «LAOLAFRESCA»! 

Незвично, а відтак ”по-філософськи” до вибору «корпоративного стилю» підійшла команда, котрій дістались галстуки зеленого кольору. Учні 8-Б класу на чолі зі своїми наставниками відтепер команда «UPANDUP». 

А вихованці 7-х класів довели, щоцього року, незважаючи на досить мінливу погоду, «BUBBLES» (бульбашки) зовсім не будуть зайвими! 

Ось так весело та корисно пройшов перший день. Як бачимо, креативності нашим вихованцям та вчителям іноземних мов не бракує. Далі буде!