Así soy yo

Що знають наші учні про своїх однолітків в інших країнах? Звісно, знають дещо, тому що отримують деяку інформацію на уроках, читають в мережі Інтернет тощо. А ось учні 6-А та 6-Б класів, що вивчають іспанську мову, протягом цього навчального року отримали змогу познайомитися зі своїми однолітками з Іспанії. Це стало можливим завдяки роботі в проекті eTwinning “Así soy yo”. Метою проекту було показати себе світові та навчитися з повагою ставитися до людей з іншим кольором шкіри, іншими інтересами, іншим

віросповіданням та іншою культурою. 

Отже, проект складався з кількох етапів, першим з яких було знайомство з партнерами. Нашими партнерами стали дітки з Валенсії, Іспанія. Робота велася в парах та в групах. Учасники проекту малювали портрети та описували партнера по проекту, порівнювали свої долоні, обмінювалися музикою своєї країни та музикою, яка подобається, спілкувалися на форумах та під час проведення відеоконференцій, розкривали значення свого імені. Цікавим завданням було створення логотипу проекту, тому що цього разу ми використали програму Colorillo. Взагалі, під час роботи над проектом ми використовували цікаві програми для створення відео, презентацій, тощо. Обмінюючись своїми кулінарними смаками було створено віртуальну книгу рецептів, в якій учасники проекту розповідали рецепти улюблених страв. Всі мали змогу роздрукувати цю книгу з цікавими рецептами та яскравими фотографіями учасників проекту в момент приготування страв.

Що ж, проект майже завершений. Залишилися дрібнички та аналіз виконаної роботи. Учасники проекту позитивно оцінили свій досвід під час роботи над проектом, та й батьки залишилися задоволеними. Їхні діти змогли не лише попрактикувати іспанську мову, а й познайомитися з іспанськими однолітками та переконатися, в тому, що не дивлячись на різні країни, діти мають спільні інтереси та бажання просто бути щасливими та радіти життю.

Діти знайомляться в парах  https://www.youtube.com/watch?v=HjLroDb9Gv4

Відеоконференції  https://www.youtube.com/watch?v=RYYbeYRcbUY

Книга рецептів https://issuu.com/majorih/docs/recetas_libro

Проект https://twinspace.etwinning.net/26073/home