Проект Anatomic@rT та його результати

Протягом 2016-2017 навчального року учні 8-А та 8-Б класів працювали над проектом eTwinning Anatomic@rT. Партнерами нашого проекту були учні з Тунісу, Іспанії та України. Проект був двомовним (іспанська та англійська), але робочою мовою учнів нашої школи була виключно іспанська. Головною метою проекту було дослідження зв’язку між анатомією людини та її проявами в мистецтві.

 

Проект складався з багатьох етапів та різних видів діяльності: само презентація, презентація країни, презентація музеїв рідного міста, дослідження культури України та знайомство з культурою країн-партнерів, аналіз різних жанрів мистецтва тощо. Незабутніми були зустрічі під час проведення відео конференцій, коли діти мали можливість не лише поспілкуватися іспанською мовою, а й обмінятися враженнями щодо проекту. Фінальними продуктами  проекту стали створення віртуального музею, створення експонатів для створення реального музею та міжкультурний календар. Учасники проекту працювали в змішаних міжнародних групах, активно спілкувалися та обговорювали роботу над проектом на форумах.

Робота над проектом завершена, але на згадку залишилися фотографії, відео та багато приємних спогадів. Працювати з такими чудовими партнерами це просто задоволення! Щиро вдячні нашим партнерам та всім, хто нас підтримував!