День здоров’я

4 вересня в закладі пройшло веселе спортивне свято - День здоров’я. Традиційно свято проходить на початку вересня і є найбільш очікуваним заходом Олімпійського тижня. Школярі із захопленням чекають цього дня, щоб взяти участь у спортивних іграх і подихати свіжим повітрям.

День розпочався святковою лінійкою, на якій зібралися усі учні та вчителі закладу. Школярі вишикувалися на шкільному подвірї, щоб

продемонструвати свою любов до здорового способу життя. З привітальними словами та побажанням  міцного здоров’я виступила заступник директора з НВР Дериземля Т.О.. Для учнів 5-11 класів вчитель фізичної культури Левченко Н.Л.. під музику провела веселу ранкову зарядку та вікторину «Олімпійці».  Учні прийняли участь у різноманітних естафетах: перенесення м’яча, біг в обручі, стрибки через скакалку, лабіринт, чехарда, рукохід, кенгуру, перенесення тенісного м’яча, біг змійкою, грали у футбол, волейбол, баскетбол, піонербол.

Завдяки спільним зусиллям учителів та учнів День здоров’я  пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав усіх!