За крок до мрії!

В епоху глобалізації одним із найважливіших завдань нової української школи є пошук іноземного партнера в галузі шкільної освіти. Міжнародна співпраця, участь у програмах та проектах залишаються одним із пріорітетних напрямків роботи НВК «ЗНЗ І – ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа».

Одним із спрямувань міжнародної співпраці є участь учнів закладу в програмі майбутніх лідерів (FLEX). Це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується

урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Майбутні лідери 8-х,9-х та 10-х класів мали змогу долучитися до першого туру тестування, який відбувся 09 вересня 2017 року в м. Кропивницькому. У ньому взяли участь чимало бажаючих, але, як завжди, конкуренція робить свою справу. Тому, до другого туру тестування, який відбувся 10 вересня 2017 року, долучилися учні 10-А класу Волошко Ілля та Щербина Катерина, а також учні 9-Б класу Маляр Даря, Латашенко Анатолій та Томаз Данило. З нетерпінням чекаємо третього туру, який зазвичай відбувається через 3-6 тижнів після другого туру. Маємо надію на позитивний результат!