Олімпіс 2018 – Весняна сесія

З 01 по 31 березня 2018 року учні 3-А, 4-А та 4-В класів взяли активну участь в освітньому конкурсі «Олімпіс 2018 – Весняна сесія», виконуючи на комп’ютері завдання з математики, української та англійської мов, інформаційних технологій та природознавства.

Головна мета конкурсу — підвищення зацікавленості та мотивації учнів

до вивчення навчальних предметів. Це не олімпіада, у конкурсі є завдання різного рівня складності, тому в ньому можуть взяти участь всі учні без винятку. 

Цього року були запропоновані змагання з п’яти предметів: української мови, англійської мови, математики, інформаційних технологій та біології (природознавства).

Учасники розв’язували їх в комп’ютерному класі та вдома.

Усього взяли участь у конкурсі 27 учнів і здобули 94 дипломи!

Учителям Малишевій Тетяні Анатоліївні та Охапкіній Ларисі Григорівні надіслано подяку від організаторів конкурсу. У рейтингу участі наша школа на 4 місці в області!

Маємо наступні результати:

              Українська мова і література:

Диплом І ступеня – Смакула Анастасія, Грицук Іван, Нечипоренко Єгор, Шклярук Лука – 3-А клас.

Диплом ІІ ступеня – Пугач Анастасія, Бартанак Богдан, Ковалюк Лев, Ворона Валерія, Сушко Валерія, Воробченко Ксенія, Рудь Валерія, Возіян Аміна – 3-А клас; Остапенко Анна – 4-В клас.

Диплом ІІІ ступеня – Совіщенкова Ксенія, Ларіонова Ольга, Возіян Олександра, Золотарьова Таїсія – 3-А клас;  Десятова Марія, Кравець Ельвіра – 4-В клас.

Математика:

Диплом І ступеня –Нечипоренко Єгор – 3-А клас.

Диплом ІІ ступеня – Возіян Аміна, Пугач Анастасія, Смакула Анастасія – 3-А клас; Кравець Ельвіра – 4-В клас.

Диплом ІІІ ступеня – Рудь Валерія, Задорожній Арсеній, Сторчовий Герман, Воробченко Ксенія, Ворона Валерія – 3-А клас; Остапенко Анна, Десятова Марія – 4-В клас.

Інформаційні технології:

Диплом І ступеня – Смакула Анастасія, Рудь Валерія – 3-А клас.

Диплом ІІ ступеня – Левченко Тимофій,Пугач Анастасія, Нечипоренко Єгор, Бартанак Богдан, Шклярук Лука, Ковалюк Лев, Возіян Аміна, Ларіонова Ольга, Совіщенкова Ксенія, Воробченко Ксенія – 3-А клас; Кравець Ельвіра – 4-В клас.

Диплом ІІІ ступеня - Сторчовий Герман, Ворона Валерія, Грицук Іван, Сушко Валерія, Гейко Анна – 3-А клас; Десятова Марія, Остапенко Анна – 4-В клас; Кураускас Юлія – 4-А клас; Малишев Олексій – 10-А клас.

Біологія, природознавство:

Диплом І ступеня – Пугач Анастасія, Нечипоренко Єгор, Смакула Анастасія, Левченко Тимофій,Шклярук Лука, Бартанак Богдан, Ковалюк Лев, Ларіонова Ольга,Рудь Валерія – 3-А клас; Десятова Марія – 4-В клас.

Диплом ІІ ступеня – Грицук Іван, Возіян Олександра, Возіян Аміна, Сторчовий Герман, Совіщенкова Ксенія, Гейко Анна, Сушко Валерія, Ворона Валерія – 3-А клас; Кураускас Юлія – 4-А клас; Остапенко Анна, Кравець Ельвіра – 4-В клас.

Диплом ІІІ ступеня - Воробченко Ксенія – 3-А клас.

Англійська мова:

Диплом І ступеня – Рудь Валерія, Ковалюк Лев, Бартанак Богдан, Воробченко Ксенія, Ларіонова Ольга, Левченко Тимофій, Сушко Валерія, Возіян Аміна,Шклярук Лука – 3-А клас.

Диплом ІІ ступеня – Ворона Валерія, Гейко Анна, Зубаха Дмитро, Пугач Анастасія – 3-А клас; Десятова Марія – 4-В клас; Кураускас Юлія – 4-А клас.

Диплом ІІІ ступеня – Нечипоренко Єгор, Смакула Анастасія, Совіщенкова Ксенія – 3-А клас; Кравець Ельвіра – 4-В клас.

Вітаємо учнів і вчителів з перемогою та бажаємо високих досягнень наступного року!

Учні, котрі з якихось причин не змогли взяти участь у жодному з конкурсів, зможуть взяти участь у осінній сесії конкурсів «Олімпіс», яка відбуватиметься у листопаді 2018 р., використовуючи ті ж самі паролі.