Фантастична подорож на Поділля та Буковину

21-22 квітня учні 8-А та 9-Б класів мали змогу зануритися в багату і захоплюючу історію нашої країни. Спочатку ми познайомилися з  Кам’янець-Подільським. Це - місто-легенда, квітка на камені, природне та архітектурне чудо України, яке визнане одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Крім знайомства з містом, ми мали змогу відвідати знамениту середньовічну фортецю та пройти історичний квест на її території. Перший день закінчився круїзом на теплоході по

наймальовничіших куточках річки Дністер, де нас чекали казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. 

А ще ми побували в «українському Парижі» -  в місті Чернівці, яке по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, в якому переплелося багато народів і культур. Найяскравіші враження ми отримали від Чернівецького університету, який занесений в світову спадщину Юнеско. Його архітектурний ансамбль та англійський парк – є перлиною світового рівня і гордістю міста.

Останньою частиною екскурсії стала улюблена кінематографістами неприступна Хотинська фортеця ХІІІ-ХХ ст., яка досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра.