ДЕНЬ ПЕРШИЙ

01 червня 2018 року 

OPENINGOFTHECAMP

Тема дня – День захисту дітей! Ранок видався не особливо спекотним, але бойовий настрій наших «мисливців» завжди перемагає. Тому, після ранкових організаційних моментів на наших вихованців чекав невеличкий флешмоб, присвячений до Дня

захисту дітей. Їхнім завданням було знайти вихід до власної класної кімнати слідуючи за мотузкою. Вийшло все досить цікаво, враховуючи той факт, що це була їхня перша «корпоративна» справа.

Далі, як зазвичай, знайомство вихованців в групах та створення власного корпоративного стилю: вожаті шляхом жеребкування вибрали колір галстуків для своїх команд, а потім, під час занять з іноземних мов, команди «чаклували» над створенням візитівок, назв, речівок та гасел.

Цього року зявилися такі варіанти:     

«Збірна» 6-х та 7-х класів своєю назвою підтвердила, що заблукати можна не лише в джунглях Амазонки, а й в «шкільних». Тому й назва відповідна – «Lost in the Jungle». Певно, важкувато буде їм з них вибратися!

Вихованці 8-х класів як завжди напрочуд екстравагантні…Воно й не дивно – після тяжкого навчального року хочеться чогось надзвичайно особливого. Тому, їхня назва «UFO.

А ось і наші іспанці та німці! До речі, в цьому році в нашому таборі до креативних англомовних та іспаномовних загонів також приєднується і німецькомовний загін!!! Німці назвали свою команду «Formel 1», а іспанці «Bombones rosas»! Тож запам’ятайте ці назви.

  Але це ще не все! Як виявилося, відвідувати концерти весело й цікаво. Тому, тут нам довелося розділитися за уподобаннями. Частина дітей виявила бажання відвідати ПК «Світлопільський» (концертно-ігрову програму до Дня захисту дітей «Різнокольорове дитинство»), а інша частина віддала перевагу відвідуванню БДЮТ. Ми ще прийдемо!

Ось так весело та корисно пройшов перший день. Далі буде!