ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

06 червня 2018 року 

NATURE

Як же мило і приємно поспілкуватися із природою, навіть якщо ви не на прогулянці у лісі. З ранку до обіду в приміщенні майже нікого не було. А день розпочався традиційно – з веселої ранкової зарядки у виконанні наших вожатих. Сьогодні феєрив загін «Formel 1».

 

Потім, як і планувалося, до нас завітав керівник вокального гуртка із БДЮТ «Магічна музика» Джулай О. П.. Дискотека видалася на славу – натанцювалися досхочу!    

Ті учні, які не в захваті від дискотек, мали можливість провести своє дозвілля на спортивному майданчику разом із вчителем фізичної култури.    

За цей час навіть встигли потренувати свої номери до Дня реклами та відвідати розважально-концертну програму за участю творчих колективів ПК «Світлопільський». Цікаво ж подивитися на виступи своїх однокласників.    

Потім, наші «мисливці» дружньо взялися за підготовку невеличних, але досить клопітливих, екологічних проектів (виробів із природних матеріалів). Тому, єднання з природою в цей чудовий день нам не оминути! Головне – потрібно пам’ятати, що у кожного свій стиль і своє бачення проекту. Всі готувалися! Всі молодці!