ДЕНЬ ПЯТИЙ

07 червня 2018 року 

FRIENDSHIP DAY

Весела ранкова зарядка стає для нашого табору вже гарною традицією. Це ніби зарядний пристрій, що заряджає «батарейки» позитивних емоцій наших учнів на весь день. Отже, без неї вже аж ніяк не обійтися!

 

Плани на день були напрочуд прості: генеральні репетиції до Дня реклами і ще раз генеральні репетиції до Дня реклами. Навіть не планували виходити за межі території школи. Ну, максимум на спортивний майданчик. Але стався витік інформації, що знову є можливість відвідати Бібліотеку для юнацтва. Ми ж обіцяли повернутися! Цього разу пішли інші загони, а точніше один – «UFO». І кожного разу, коли учні звідти повертаються вони хочуть ходити туди якомога частіше.    

Загони «Formel 1» та «Bombones rosas» присвятили майже весь день підготовці до Дня реклами. А ось до загону «Lost in the Jungle» сьогодні вирішила приєднатися культорганізатор із БДЮТ Максимова Л. В. та розповісти учням про пам’ятки нашого міста. Захід був проведений у цікавій формі, тому учням не було коли сумувати. І якщо вчора ми натанцювалися досхочу, то сьогодні – наспівалися!    

Ось так і пройшов наш день – як завжди, весело, повчально та одночас цікаво. Чекаємо з нетерпінням наступного дня! Він обіцяє бути дуже спекотним!