ДЕНЬ ШОСТИЙ

08 червня 2018 року

ADVERTIZING DAY 

Ось і настав цей довгоочікуваний день – ДЕНЬ РЕКЛАМИ! Всі підготовки завершені, репетиції також потихеньку вщухають, тривають останні приготування і починається саме дійство! Хоча нас в таборі не так вже й багато, але шуму ми наробили добряче! І, відразу хочеться сказати, всі

загони попрацювали на славу! Шоу було ну просто феєричним. 

Продовжує феєрити і загін «Formel 1», якому дісталося право показати свій виступ першими. Ідеальне поєднання емоційної зарядженості, змонтованих відеороликів та, що досить важливо для мовного табору, використання німецької мови не залишили буйдужими жодної людини.

Наступними рекламували свій загін «UFO». Тут вже не обійшлося без «гострого» гумору у виконанні їхнього вихователя та хлопців. Дівчата, в свою чергу, виконали запальний танок, який символізує єднання всіх мов. Було весело й цікаво.

Діти із загону «Lost in the Jungle» ще вранці ходили на прогулянку до парку, а вже потім проводили генеральні репетиції та виступали. Глядачі із задоволенням поринули в атмосферу джунглів.

А загін іспанців «Bombones rosas» вже вкотре продемонстрував свій науковий підхід у виконанні справ і милозвучність іспанської мови їм в цьому допомогла. Звичайно ж, не обійшлося й без розваг: хлопці показали як вправно володіють баскетбольними та футбольними навичками володіння м’ячем.

Ось так швидко та непомітно минув перший тиждень табору. Всі отримали масу задоволення і відчули себе однією великою родиною!

Тримайтеся позитивної хвилі! Далі буде!