ДЕНЬ ВОСЬМИЙ

12 червня 2018 року

ADVENTURE DAY

Тема дня – Подорожі! Щороку мінімум один день нашого табірного життя – це захоплюючі подорожі за місто! І цього року думки наших вихованців щодо подорожей знову розділилися. Гарно, коли є вибір! Отже, частина наших «мисливців» поїхала до м. Кременчук, а інша частина відвідала кінний завод в с. Лікарівка. Головне – всі були у захваті!

 

Розважальна програма в м. Кременчук складала прогулянку по місту, потім – сеанс в кінотеатрі. Щодо вибору фільму, то більшість вихованців насолодилась новинкою – фільмом «Світ Юрського періоду 2»! Кінострічка являється сиквелом американського науково-фантастичного фільму «Світ Юрського періоду» (2015). 

Ті учні, які поїхали до кінного заводу також не розчарувалися. Діти дізналися багато чого нового про коней та про історію самого заводу. Гід виявився добре обізнаним у своїй справі!

І не даремно всі вдома запаслися морквинками. Кожен мав змогу пригостити скакунів чимось смачненьким. Потім і самим захотілося поїсти.

А наостанок кожен спробував себе у ролі вершника. Навіть ті, хто раніше боявся коней із захватом відчули себе жокеями. І куди той страх подівся!

Ну, ось і все! Дбаємо про те, щоб відпочинок наших дітей був якомога різноманітнішим! Зустрінемося завтра!