Еті нам говорить: «До зустрічі!»

Eti y sus aventuras (відеоматеріали)

Еті це - головний герой проекту «Incluso Eti, even» над яким працювали учні 8-А та 8-Б класів протягом 2017-2018 навчального року. Проект це – довгий та складний процес, який має свої складнощі, а іноді й не дуже приємні моменти. Нажаль, учні 8-А класу у другому семестрі втратили свій інтерес до проекту, тому на

допомогу прийшли учні 9-Б класу, які врятували проект та довели його до свого логічного завершення. Але, все по порядку.  

Головна ідея проекту пов’язана з роком інклюзії в Європі. Еті – прибулець з іншої планети, але всі учасники проекту, незалежно від країни, вірувань та культури, прийняли та полюбили його, ставилися з повагою та довели, що всі ми заслуговуємо на любов та допомогу, всі ми рівні. Разом з Еті діти переглянули фільм «Wonder» та обмінялися найсильнішими цитатами з фільму. Кожна цитата змусила замислитися над ставленням до людей, які «не такі, як всі».

Проект мав багато етапів: знайомство, презентація міста та країни, створення логотипу проекту, робота в змішаних групах, робота на форумах, складання сценарію для короткометражного фільму, створення коміксів тощо. В рамках проекту були проведені акції на тему: «Всесвітній день безпечного інтернету», «25 листопада, Всесвітній день боротьби проти жорстокого ставлення з жінкою», «Шкільний день миру». Учасники проекту не лише покращували рівень володіння іспанською мовою, а й вчилися використовувати нові інструменти для створення відео, постерів, коміксів, презентацій тощо.

Звісно, самим незабутнім та цікавим етапом проекту став етап роботи над короткометражною стрічкою «Подорожі Еті». Головною темою стрічки стали враження Еті, який подорожує всіма країнами-учасниками проекту та відкриває для себе новий світ. Учні мали змогу відчути себе сценаристами, режисерами, акторами, операторами. Як результат маємо короткометражну стрічку та море позитивних враже від процесу її створення.

На останок хочеться подякувати нашим партнерам по проекту з Іспанії, Тунісу та України, всім, хто долучився до роботи над проектом, усім, хто підтримував та створював позитивну атмосферу, всім, хто був разом з нами та вболівав за наш проект. Еті повернувся на свою планету, але обіцяв повернутися восени, а це означає, що проект “Incluso Eti, even” матиме продовження.