Проект «Maletas preparadas»

Протягом 2017-2018 навчального року учні 6-А та 7-А класів, які вивчають іспанську мову, активно працювали над проектом eTwinning «Maletas preparadas». Нашими колегами по проекту були дуже веселі та позитивні учні з Іспанії. 

Головною темою проекту стала культурна спадщина Європи (музеї, галереї, пам’ятки культури тощо). Ми подорожували, але подорож була віртуальною, від чого вона не стала менш цікавою. Робота над проектом велася виключно

іспанською мовою, тому учні покращили свою комунікативну компетенцію та порівняли свої знання зі знаннями інших.  

Серед основних етапів проекту були як стандартні (знайомство, створення логотипів проекту, обрання логотипу, спілкування на блозі проекту, оцінювання результатів проекту, проведення відеоконференції), так і не зовсім стандартні (складання запитань для анкет, розробка віртуальних ігор для проекту та відбір матеріалу для них, проведення міні-карнавалу). Особливістю даного проекту стало те, що всі учасники не лише активно співпрацювали над вирешенням завдань проекту, й залучалися до розробки самих завдань та планування етапів. Так, діти самі пропонували місця для подорожі, самі відбирали матеріал для створення віртуальних ігор, самі складали запитання для анкет тощо. Таким чином кожен учасник відчув себе в новій ролі та з відповідальністю справився з поставленими задачами. 

Подорож була насиченою та дуже позитивною, так як під час роботи над проектом завжди панувала дуже позитивна атмосфера! Дякуємо всім і кожному, хто нас підтримував протягом роботи над проектом! Дякуємо всім учасникам, а особливо нашим партнерам з Іспанії! До зустрічей у новому проекті!