Ворк-шоп для вчителів англійської мови «Навчання англійської мови в реаліях НУШ», 19.11.2018, м. Олександрія 

19 листопада 2018 року на базі НВК ”ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа” Олександрійської міської ради Кіровоградської області був проведений ворк-шоп для вчителів англійської мови міста на тему ”Навчання англійської мови в реаліях НУШ”.

 

Вчителі англійської мови, залучені до організації та проведення ворк-шопу ґрунтовно підготувались, запропонувавши гостям безліч цікавих активностей. Всі завдання були пронизані ниточкою креативності, без якої аж ніяк не обійтися при сучасному викладанні англійської мови в молодшій школі. Кузьменок Олена Миколаївна допомогла учасникам зрозуміти, що ж означають поняття «сторітелінг» та «лепбук» на практиці. Всі із задоволенням занурилися в світ лепбуків і, як результат, створили власні. Також, всі спробували себе в ролі ляльководів. Але спочатку потрібно було створити ці ляльки власними руками із запропонованих Волошко Світланою Олександрівною матеріалів. Самойленко Дарина Вікторівна підготувала різноманітні активності, що стосуються вивчення англійського алфавіту. Волошко Роман Сергійович звернув увагу на те, наскільки важливі пісні та римівки на уроках англійської мови. Не оминули увагою й питання ефективного управління класом. Своїми практичними порадами поділилася з колегами Велика Надія Вікторівна.

Отже, спілкуючись виключно англійською мовою учасники ворк-шопу отримали чудову можливість застосувати теоретичні знання щодо викладання англійської мови в Новій українській школі на практиці. Дякуємо вчителям за відданість своїй справі і бажаємо подальшого професійного зростання!