І знову проекти eTwinning 

Неначе нещодавно закінчилася робота над проектами eTwinning “Eti, Incluso. Even.” та “Maletas preparadas”, неначе нещодавно отримали національну та європейську відзнаки якості, як знову поринули в роботу і цього разу над цікавими та складними проектами.

Учні 10-А класу вже мають досвід роботи над проектами eTwinning, адже саме ці діти працювали над проектом “Anatomic@rT”, проектом, який став кращим

проектом іспанською мовою в Європі, з чим ми їх і вітаємо! Молодці! А цього разу продовження минулорічного проекту, тобто це вже новий проект, але друга його частина. Головного героя Еті (мешканця з іншої планети) пам’ятаєте? То ж він повернувся, щоб поділитися досвідом та дати поради в боротьбі з деякими проблемами сьогодення. Пригоди тривають!

Робота над проектом розрахована до кінця травня, а отже на нас чекає багато цікавого. На даний момент закінчилися перші етапи проекту: самопрезентація учасників, створення та обрання логотипу проекту, а також відзначення Міжнародного дня захисту прав дитини 20 листопада. Проект двомовний (іспанська та англійська мова) і нашими партнерами є Іспанія та Україна. Хотілося б відзначити, що учні відповідально та старанно вирішують всі поставлені перед ними задачі. А логотип, який створила Анастасія Пашаєва став переможцем та відтепер презентує наш проект! Вітання нашій талановитій Анастасії! Робота триває.

Учні 6-А класу, які вивчають іспанську мову, розпочали роботу над проектом eTwinning “Abracadabra”, девіз якого: “Кожна дитина успішна!”. Для дітей це перший досвід роботи над міжнародними проектами, але вже є певні результати. Всі учасники проекту створили свої відеопрезентації, в яких розповідали про себе та про свої захоплення. Зараз всі працюють над створенням логотипу, то ж скоро будемо обирати найкращий.

Як було зазначено вище, проект називається “Abracadabra”. З самої назви можна зрозуміти, що мова йде про магію та якісь незвичні речі, які ми не помічаємо в повсякденному житті. Партнерами по проекту є три школи з Іспанії, тому робота над проектом здійснюється виключно іспанською мовою. Проект трохи незвичаний, так як деякі його учасники мають особливі освітні потреби. Таким чином окрім розвитку ключових компетенцій діти навчаться природно сприймати і толерантно ставитися до людських відмінностей, налагоджувати й підтримувати дружні стосунки з людьми, які відрізняються від них, навчаться співробітництву тощо.

Міжнародні проекти - вікно у світ для наших школярів, можливість практикувати іспанську мову та здобути новий позитивний досвід у командній роботі.