EMPATICO – CONNECT THE WORLD!

Empatico – це потужна та відносно нова платформа, завдяки якій вчителі та учні зі всього світу мають можливість в живу взаємодіяти один з одним, знаходячись у різних куточках планети. Адже ні для кого не секрет, що не всі можуть дозволити собі відвідувати відомі місця чи дізнаватися про культуру інших народів подорожуючи.

 

Отже, в рамках розширення міжнародного співробітництва закладу, ми вирішили стати ще ближчими до міжнародної спільноти. 30 листопада 2018 року наші вихованці вперше вийшли на онлайн відео-зв’язок з учнями Міжнародної Корейської школи (KIS, Korean International School) із В’єтнаму. Безумовно, ця дата стала незабутньою як для учнів 5-А класу, так і для вчителя англійської мови, який працює з цими дітьми. Вражає відстань від Олександрії до Хошиміну (саме в цьому місті знаходиться школа наших партнерів).

Тема нашої першої зустрічі «Get to Know You!». Спочатку дітки були трішки схвильовані, потім напруга поступово зникла. Деякі взагалі від самого початку почувалися дуже комфортно і затишно. Учасники активно розповідали про свою школу та клас, висловлювали свої думки щодо спільних інтересів та хобі, складали власні запитання та вчилися уважно слухати своїх співрозмовників. Після дружньої бесіди залишилося ще дуже багато запитань і, щоб задовольнити інтереси кожного, було вирішено обмінятися листами.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!