Ми зробили це! Лукаш Фест розпочато!

Сторінка Балуби О.А.

Був і Премудрий гідальго, були і всі, всі, всі. Був Лукаш – фасилітатор для НЕіспаномовних (хоча, здається іспаномовними, хоча б на годину, стали всі). Говорили про живу постать і живу людину; говорили про арахаїзми, які дотепні та сучасні; говорили про челенджі та героїзм, про роботу, яку любиш, про натхнення, яке надихає інших.

Тішилися іспанськими краєвидами і українськими мовними смаколиками, відгадували загадки від Сервантеса і вчили гречні звертання “від Лукаша”.
«Я допомагав стражденним, виправляв кривду, карав зухвальців, завойовував велетнів… Наміри моїх поривань благосні, а саме: чинити добро всім і нікого не кривдити». Вони обидва – Кіхот та Лукаш – допомагали, карали та завойовували. Їм обом було НЕ БАЙДУЖЕ – двом премудрим гідальго!
Щасливі, що нам вдалося: без пафосу про серйозне; для аудиторії, яка вже майже доросла, але все ще ні – і тому дуже скептична і все-про-все знає, але при цьому – дивується і тішиться.
Вдячні колегам (насамперед – Т. А. Малишевій, директору НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради, легкій на підйом і відкритій до викликів), всім, хто малював, фотографував, плескав, вгадував вік Кіхота та кількість героїв у романі. Безмежна подяка кандидату філологічних наук Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Катерині Бондаренко за захоплюючу та пізнавальну розповідь про видатного українського перекладача Лукаша. Все було наймовірно! Вдячні натхенниці Лукаш Фесту – Валентині Савчин, сподіваємось, все у вас (і нас) вийде!