Навчання на курсах ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка

Протягом лютого-квітня2019 року 16 педагогічних працівники НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради були слухачами очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Навчальний процес на курсах підвищення кваліфікації включав елементи дистанційного навчання із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій. Навчання проходило за завданнями навчальних модулів за різними напрямами підвищення кваліфікації.

Нами було відвідано також лекції тьюторів дистанційних курсів. Ми мали можливість спілкуватися зі своїм тьютором за допомогою електронної пошти, форуму або чату, за умови виникнення запитань.

Перевагою було те, що кожен курсист мав право вибору обирати модулі за своїм фахом. Робота з дистанційними модулями передбачала володіння певними навичками роботи з комп’ютером, які визначалися під час тестування – опитування, виконання самостійної роботи.

Дистанційні курси – це мінімізація часу, самостійний вибір місця, часу, темпу, модуля навчання, доступний рівень всім, незалежно від стану здоров’я, місця проживання, матеріального забезпечення (економія коштів!!!), а також отримання сертифікатів та свідоцтва.

Ефективно, творчо, доступно, сучасно, економно!