Чорнобиль 1986

Чорнобиль став найбільшою техногенною катастрофою світу. І ще одним випробуванням для України. З метою осмислення та усвідомлення масштабу трагічної події, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чоронобильській АЕС, у зв`язку з 35-ю річницею Чорнобильської катастрофи у закладі  організовано проведення низку заходів: година історичної правди "Вклонімося і мертвим, і живим" для учнів 10-А класу, урок пам`яті "Чорнобиль.Трагедія XX століття" для учнів 9-х класів, усний журнал "Дзвони Чорнобиля" у 10-Б класі, також оформлений інформаційний куточок "Чорнобиль не має минулого часу". Чорнобильська катастрофа торкнулася життя багатьох українців. Хтось втратив домівку, а хтось заради нашого з вами здоров`я під час ліквідації наслідків аварії поклав там своє життя. І вшанувати їхню пам`ять - наш з вами обов`язок! Ця катастрофа повинна стати гірким уроком і застереженням на майбутнє!

«Європа на твоїй долоні»

Сьогодні так часто чуємо слово "Європа". А що ж таке Європа?.. 24 березня працівники центральної дитячої бібліотеки організували для учасників освітнього процесу 7 – А євроквартал «Європа на твоїй долоні». Юні мандрівники здійснили подорож по Європі та познайомилися з культурою та звичаями європейських країн. Діти мали змогу поміркувати: що саме кожен з них може зробити

Подробнее: «Європа на твоїй долоні»

В кожній книзі свій секрет

З самого ранку до центральної міської бібліотеки для дітей на книжкові іменини поспішають малюки. Школярики 2 – А класу нашої школи стали учасниками задзеркальних посиденьок «Чаювання з Алісою» за книгою Льюїса Керрола «Аліса в Задзеркаллі». Головна героїня казки Аліса зійшла зі сторінок книги до маленьких гостей та запросила до мандрівки країною Чудес. Звісно, на чаювання прийшли і Кролик, і Червона королева, і Хитун-Бовтун та інші. Родзинкою зустрічі були ігри, розваги, змагання та запальні танці. Магнетичний світ Аліси вже 150 років зачаровує усіх із дитинства. Ось і гості нашого заходу захопилися пригодами Аліси.

Хто казку знає, той відгадає

Всі дітлахи люблять читати і слухати казки. Тож 24 березня першокласники В класу нашої школи були запрошені на літературно-казкові забави «Хто казку знає, той відгадає». Книжкова Фея разом зі своєю помічницею підготувала цікаві та непрості завдання, щоб дізнатися, як добре діти знаються на казках. А веселун Карлсон розважав малечу жартами та завзятими іграми. Наприкінці заходу маленькі читайлики взяли активну участь в інтерактивній грі «В гостях у казці». 

Кубок з гри «Брейн-ринг»

19 березня 2021 року команди закладу вперше взяли участь у онлайн Кубку з гри «Брейн-ринг» VIII етапу XXII обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2020/2021 навчального року. Кубок складався з двох сетів по 25 питань.

Команда «FORWARD» (старша) : Катерина Чаус (капітан), Михайло Луценко, Катерина

Подробнее: Кубок з гри «Брейн-ринг»